K. Marcinkowskiego 1
tel. 067 261 80 78
rogck@poczta.onet.pl

Obraz losowy

dwidownia1.jpg

Wyszukiwarka

Kalendarz

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Polecamy

 

Zbiory biblioteki

dostępne on-line na mak+!!!

 

Ośrodek Kultury mieści się w budynku przy ul. II Armii Wojska Polskiego 4. Ogólna powierzchnia to około 1050 m2. Ośrodek Kultury dysponuje wielofunkcyjną salą widowiskową o powierzchni 256 m2 na 300 miejsc siedzących ze sceną o wymiarach 6,3m x 7,6m. Małą salką konferencyjno-szkoleniową (sala “gwoździowa”) na 30 miejsc oraz większą na około 60 miejsc, którą można wykorzystywać na uroczystości rodzinne i firmowe, szkolenia, konferencje, pokazy itp.

W budynku Ośrodka Kultury znajduje się również bar “Kociak” (dzierżawa), który prowadzi pełną obsługę gastronomiczną organizowanych imprez.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

__________________________

Przy ośrodku kultury działają:

Orkiestra Dęta

Zespół taneczno-marszowy PA-MAR-SZE

Grupa teatralna TO MY i TO MY Junior

Dziecięcy zespół taneczny ISKIERKI

Chór Mieszany “ECHO”

Zespół Śpiewaczy “Przemysław II”

Warsztaty twórczości dziecięcej

sekcja szachowa

sekcja brydża sportowego

____________

Imprezy stałe roczne organizowane przez Ośrodek Kultury w Rogoźnie:

Koncert noworoczny (styczeń)

Koncet kolęd i pastorałekw parafiach gminy Rogoźno  (Chór Mieszany ECHO i Orkiestra Dęta)

Zimowy Turniej Szachowy (3 niedziela stycznia)

Koncert kolęd i pastorałek (styczeń)

Ferie Zimowe z Ośrodkiem Kultury

Przemysławowski Turniej Brydża Sportowego (luty)

Zabawa taneczna ostatkowa

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (marzec)

Konkurs Wiedzy “Bajkowy Świat” (marzec/kwiecień)

Konkurs plastyczny WIELKANOC

Kiermasz Wielkanocny

Turniej Szachowy z okazji Święta 3 Maja (1 maja)

Festyn z okazji Dnia dziecka (czerwiec)

DNI PRZEMYSŁA II (czerwiec)

Turniej Wsi (czerwiec)

WIANKI (czerwiec)

Wakacyjny Festyn Rodzinny (lipiec)

Gminne Święto Plonów DOŻYNKI (wrzesień)

Konkurs plastyczny JESIEŃ (wrzesień)

Przegląd Amatorskiej Twórczości Zespołów Śpiewaczych "Dopóki czas nam sprzyja" (październik)

Otwarte Zawody Latawców (2 sobota października)

Turniej Szachowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości (niedziela przed 11 listopada)

Koncert jesienny (listopad)

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół (listopad)

Andrzejkowy Turniej Brydża Sportowego (grudzień)

Konkurs plastyczny BOŻE NARODZENIE (grudzień)

Jarmark Bożonarodzeniowy

Koncert świąteczny (grudzień)

Koncerty "W krainie operetki i musicalu" (3 razy w roku)

_______________

Ośrodek Kultury prowadzi wynajem pomieszczeń i sprzętu nagłośnieniowego wraz z obsługą

Sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy będący w dyspozycji Ośrodka Kultury:

nagłośnienie estradowe 2x1,5 kW

Miksery: SoundCraft LX7, SoundCraft SpiritFolio SX

Mikrofony bezprzewodowe: Shure SLX 4, Shure T4N

Mikrofony przewodowe: Shure SM58, Shure SM58 Beta, Shure SM57, Shure SM86, Shure 16L Sennheiser e840s, zestaw mikrofonów do perkusji

Monitory odsłuchowe LMA200

Crossover DBX234XL

Equalizer DBX231XL

Multiefekt Digitech Studio S200

DI-BOX-y: LDI 02, DOD265

Odtwarzacze CD i MD

Reflektory PAR 64 16 szt., PAR 56 6szt. LED PAR 64 PRO 16 szt.

Reflektory teatralne 500W 8 szt.

Sterownik oświetlenia Opera Power Pack PX119, Future Light CP-240

- nagłośnienie konferencyjne 18 stanowisk + 1 prowadzący

____________________

Tygodniowy plan zajęć w Ośrodku Kultury w Rogoźnie

PONIEDZIAŁEK

16.30 – 18.00 Warsztaty twórczości dziecięcej – prowadząca Ewa Szturmińska

16.30 – 17.30 Dziecięcy Zespół Taneczny ISKIERKI – prowadząca Małgorzata Lang

17.00 – 22.00 Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w Brydżu Sportowym -prowadzi Kazimierz Lis – zajęcia w każdy drugi poniedziałek miesiąca

WTOREK

15.00 – 17.00 Lekcje indywidualne orkiestry dętej – instruktorzy: Roman Tylutki, Ryszard Mazurek, Wiesław Kudła, Romuald Wiza

17.00 -19.00 Próba Orkiestry Dętej RCK – kapelmistrz Roman Tylutki

16.00 – 19.00 Zajęcia Zespołu Taneczo-Marszowego PA-MAR-SZE – prowadzi Małgorzata Lang

19.00 - 20.00 Zajcia zespołu tanecznego AGELESS - prowadzi Małgorzata Lang

ŚRODA

16.30 – 17.30 Dziecięcy Zespół Taneczny ISKIERKI – prowadząca Małgorzata Lang

17.30 – 18.30 Grupa Teatralna TO MY Junior – prowadzą Ewa Szturmińska, Joanna Kania

18.30 – 19.30 Grupa Teatralna TO MY - prowadzą Ewa Szturmińska, Joanna Kania

CZWARTEK

15.00 – 17.00 Lekcje indywidualne orkiestry dętej – instruktorzy: Roman Tylutki, Ryszard Mazurek, Wiesław Kudła, Romuald Wiza

17.00 - 19.00 Próba Orkiestry Dętej RCK – kapelmistrz Roman Tylutki

16.00 – 19.00 Zajęcia Zespołu Taneczo-Marszowego PA-MAR-SZE – prowadzi Małgorzata Lang

 

przy Ośrodku Kultury działają również

Chór Mieszany ECHO, prowadzi Józef Zarębski, próby chóru w Zespole Szkół im. H. Cegielskiego

Zespół Śpiewaczy Przemyslaw II, prowadzi Mazurek Ireneusz, próby zespołu w Szkole Podstawowej nr 2