K. Marcinkowskiego 1
tel. 067 261 80 78
rogck@poczta.onet.pl

Obraz losowy

baj201205.jpg

Wyszukiwarka

Kalendarz

wrzesień 2017
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Polecamy

 

Zbiory biblioteki

dostępne on-line na mak+!!!

 

Warsztaty Twórczości Dziecięcej

 W poniedziałek 5 grudnia 2016 roku w Ośrodku Kultury w Rogoźnie w ramach działających tam warsztatów twórczości dziecięcej odbył się konkurs plastyczny związany ze Świętami Bożego Narodzenia pod tytułem „Bombka na choinkę”. Konkurs adresowany był dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. W konkursie wzięło udział około 30 uczestników.

 

W poniedziałek 7 marca 2016 roku w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbył się konkurs plastyczny  WIELKANOC. Zgodnie z regulaminem konkursu jego uczestnicy wykonywali pracę plastyczną dotyczącą tematu Świąt Wielkanocnych dowolną techniką w 4 kategoriach wiekowych.

W poniedziałek 7 grudnia w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbył się konkurs plastyczny „Bombka na choinkę”. Konkurs zorganizowało Rogozińskie Centrum Kultury, a zadaniem jego uczestników było przyozdobienie styropianowej kuli o średnicy 10 cm dowolną techniką tak aby powstała bombka na choinkę. Na konkurs zgłosiło się ponad 50 uczestników.

Szaruga jesienna widziana oczami uczestników warsztatów twórczości dziecięcej w Ośrodku Kultury. Na warsztaty zapraszamy w każdy poniedziałek o godz. 16.30

W dniu 28 września 2015 roku w Ośrodku Kultury w Rogoźnie odbył się konkurs plastyczny „Kolory jesieni”, którego organizatorem było Rogozińskie Centrum Kultury. Jego uczestnicy wykonywali pracę plastyczną formatu A3 dowolną techniką na temat jesieni. W konkursie wzięło udział 50 uczestników w czterech kategoriach wiekowych; dzieci przedszkolne (6 uczestników), uczniowie klas I – III (23 uczestników), uczniowie klas IV – VI (6 uczestników) i uczniowie gimnazjum (15 uczestników).

Po wakacyjnej przerwie ruszyły Warsztaty Twórczości Dziecięcej. Wszystkich chętnych zapraszamy do Ośrodka Kultury w Rogoźnie przy ul. II Armii Wojska Polskiego 4 w każdy poniedziałek o godz. 16.30

 

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. CHOINKA zorganizowany przez Rogozińskie Centrum Kultury. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej formatu A3 związanej z tematem konkursu.

Konkurs plastyczny na temat jesieni - „Jesienne obrazy” odbył się w Ośrodku Kultury w Rogoźnie w poniedziałek 20 października. Uczestnicy konkursu dowolną techniką wykonywali pracę plastyczną w formacie A3.

W listopadzie Rogozińskie Centrum Kultury ogłosiło konkurs plastyczny „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Konkurs adresowany był dla dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Kategorie konkursu to praca plastyczna i szopka bożonarodzeniowa. Na konkurs wpłynęły 122 prace plastyczne i 13 szopek bożonarodzeniowych. Oceny prac konkursowych, w następujących kategoriach wiekowych: dzieci przedszkolne, szkoły podstawowe klasy I-III i klasy IV-VI oraz uczniowie gimnazjum dokonało jury powołane przez organizatora.
Wyniki konkursu:
kategoria szopka bożonarodzeniowa

  •  dzieci przedszkolne

  I miejsce – grupa „Malinki” z Niepublicznego Przedszkola „Przemysław” w Rogoźnie

  •  uczniowie klas I-III

  I miejsce – Anna Nawrot
 II miejsce – Aleksandra Rzepecka
III miejsce – Maja Mańkowska

  • uczniowie klas IV-VI

  I miejsce – Gracjan Kaczmarek
 II miejsce – Julia Lisiecka
III miejsce – Natalia Mikołajczak

  • uczniowie gimnazjum

 I miejsce – Monika Gacek
II miejsce – Patrycja Węgielska

kategoria praca plastyczna

  • dzieci przedszkolne

  I miejsce – Julia Rodowska
 II miejsce – Mikołaj Andrzejczak
III miejsce – Bartosz Wieczorek
IV miejsce – Rozalia Skrzypek
 V miejsce – Marcin Andrzejczak

  • uczniowie klas I-III

   I miejsce – Aleksandra Rzepecka
  II miejsce – Sandra Wegner
 III miejsce – Nikola Słupska
 IV miejsce – Agata Dobek
  V miejsce – Weronika Nowakowska
  VI miejsce – Dawid Smolarek
 VII miejsce - Anna Nawrot
VIII miejsce – Iwetka Maciejewska

  • uczniowie klas IV-VI

  I miejsce – Wiktoria Rozwarska
 II miejsce – Dominika Lichota
III miejsce – Marzena Just
IV miejsce – Joanna Budzińska

  • uczniowie gimnazjum

  I miejsce -  Martyna Bek

Wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu odbędzie się podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Ośrodku Kultury w Rogoźnie przy ul. II Armii Wojska Polskiego 4 w dniu 15 grudnia 2013 roku o godz. 16.00, na które serdecznie zapraszamy.
Wystawa pokonkursowa czynna w Ośrodku Kultury w Rogoźnie od 15 grudnia.