RCK Rogoźno

Koncert na tarasie Biblioteki - SongVibe!

Ocena 0/5

 

SongVibe

SongVibe- Julia Nowaczyk, Julia Samolak, Marta Kaniewska i Oskar Tłoczyński ,utalentowani młodzi ludzie z pasją i poczuciem humoru działający przy Rogozińskim Centrum Kultury, zaśpiewali wczoraj świetny koncert na zakończenie sezonu kawiarenki na tarasie Biblioteki. Mogliśmy posłuchać między innymi utwory Stinga, Hej , Dawida Podsiadło, czy grupy Lemon, ale królowały utwory zespołu Maanam. Dziękujemy Publiczności za tak liczne przybycie i przmiłą atmosferę. To był już ostatni koncert w tym sezonie na kolejne zapraszamy w przyszłym roku. Do zobaczenia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności