RCK Rogoźno

GRA MIEJSKA z MUZEUM - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Ocena 0/5

WOŚP 2022

Uwaga - Gra Miejska

 

30 stycznia 2022 r. w godzinach 11.00 – 14.30 zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej "Przechadzka z Burmistrzem Augustynem Smukalskim".

W ramach WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY  o godzinie 15.00      na Pl. Karola Marcinkowskiego 1, odbędzie się losowanie nagrody spośród uczestników gry.
W Muzeum należy odebrać mapę, dzięki której będzie można przejść całą trasę i rozwiązać zadania.

Warto mieć ze sobą cienkopis, ale w sytuacji awaryjnej będzie można taki (zdezynfekowany) wypożyczyć w Muzeum.
Pomocne mogą być również słuchawki lub głośnik bluetooth.
Gra Miejska polega na skanowaniu kodów QR, dlatego jeśli Wasz smartfon lub inne urządzenie nie posiada wbudowanego skanera, należy pobrać dowolny z Internetu.                                       

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności