RCK Rogoźno

MikroFONIA 2023

Ocena 0/5

Dnia 16 marca w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury odbyły się gminne przesłuchania konkursu Mikrofonia 2023. Wzięło w nich udział ponad 60 uczestników spośród których jury w składzie: Mateusz MJ Sibilski, Tomasz Górkiewicz i Adam Krasicki wyłoniło najlepszych. Będą oni reprezentować naszą gminę podczas finału w Obornickim Ośrodku Kultury.
Poniżej przedstawiamy listę laureatów w kategorii:


Wokaliści i zespoły wokalne:
Grupa I:
- Michalina Nowicka
- Karina Citar
- Michalina Jałoszyńska
- Kornelia Lewandowska


Grupa II:
- Remigiusz Apoń
- Kornelia Dolińska
- Emilia Nowak
- Iga Ruks


Grupa III:
- Nadia Szewczak
- Julia Rodowska
- Jagoda Zając
- Julia Łabiak


Grupa 4:
- Marianna Wahlich


Kategoria Open:
- Paulina Nowak


Instrumentaliści i zespoły instrumentalne:
- Franciszek Maciejewski
- Anna Obecna


Nominowanym serdecznie gratulujemy!

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności