RCK Rogoźno

Koncert Kolęd w Kościele Św. Wita

Ocena 0/5

Niedzielny wieczór 22 stycznia upłynął pod znakiem kolędowania. Tego dnia w kościele Świętego Wita odbył się koncert kolęd zorganizowany przez Ośrodek Kultury w Rogoźnie. Przybyli goście mieli możliwość wysłuchania popularnych kolęd w wykonaniu Chóru Echo i Zespołu Śpiewaczego Przemysław II oraz grupy Angel Voices i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rogoźnie. O oprawę i prowadzenie koncertu zadbała Rogozińska Grupa Artystyczna - HEKSA.

  1 

2 

3 

4 

5 

6 

7 

8 

9 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności